0905 832 042
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

AISE Slovakia spolupracuje v Kanade s viacerými prestížnymi agentúrami a školskými distriktmi - oblasťami. Zahraniční študenti sa do programu v Kanade môžu prihlásiť počas celého roka, bez časového obmedzenia podania prihlášky.

Kanada sa okrem svojej nádhernej prírody pýši aj jedným z najlepších vzdelávacích systémov na svete. Spoločne so štatisticky svetovo najnižšou kriminalitou je toto miesto vynikajúca voľba pre našich študentov, ktorí sa rozhodnú stráviť rok v zahraničí.

V rámci celej Kanady spolupracujeme s množstvom agentúr, ktoré sú rozdelené do 3 základných kritérií


Už niekoľko rokov máme vynikajúcu spoluprácu so školským distriktom vo Winnipegu. Winnipeg je moderné hlavné mesto štátu Manitoba, Kanada. Leží v prekrásnom prostredí na sútoku dvoch riek na samom juhu Kanady. V meste je množstvo zelene a veľa možností na športové, kultúrne a iné vyžitie, ako v lete tak aj v zime.

Campus (akademický areál zahrňujúci viac škôl rôzneho typu a internátov)- River East Schools- sa nachádza v tichom bezpečnom prostredí severo-východného Winnipegu. Tu je umiestnených aj niekoľko stredných škôl s perfektným vybavením každého druhu. Ide najmä o PC laboratóriá, študovne s knižnicami, krytý bazén, športový areál a pod. Študovať v zariadení takého druhu je naozaj zážitok, aj užitočná vec.

Ďalšou možnosťou je štúdium v čarovnej časti Kanady, ktoré upúta krásnym hornatým prostredím v blízkosti mora.,Sea to Sky je oblasť, ktorá sa nachádza 30 min od Vancouvru, v Britskej Kolumbii. Tátoponuka je vhodná najmä pre milovníkov rekreačných športov, ako napríkad: lyžovanie, snowboardovanie, turistika, vysokohorská turistika- horolezectvo, vodné športy a podobne. Sea to Sky rezort ponúka štúdium v 3 populárnych horských miestach neďaleko od Vancouvru.

 • Squamish, je rozrastajúca sa a bezpečná oblasť s populáciou 16000 ľudí, iba 67 km severne od Vancouvru, s možnosťou štúdia na 2 stredných školách
 • Whistler, je svetovo známa, celoročná rekreačná oblasť preslávená pre kvalitné lyžovanie na dvoch spojených horách Whistler a Blackcomb. Whistler má jednu strednú školu a od Squamishu je vzdialený len 40 minút jazdy.
 • Pemberton je vidiecka komunita podporovaná lesníctvom a poľnohospodárstvom. Nachádza sa tu jedna stredná škola a nachádza sa 30 minút jazdy od Whistleru.

Treťou možnosťou štúdia v Kanade je program pri ktorom si študent môže vybrať cieľovú lokalitu svojho pobytu v Kanade podľa svojich vlastných privilégií. Hlavným cieľom našej spolupracujúcej agentúry v Kanade je naplnenie potrieb a individuálnych požiadaviek každého zahraničného študenta, ktorý chce v Kanade študovať. Študentom je zaručený úspech pri štúdiu či už po sociálnej alebo akademickej úrovni.

V tomto programe ponúkame študentom na výber z vyše 70 školských distriktov (oblasť) v rôznych provinciách Kanady. Individuálny prístup ku každému študentovi a možnosť výberu oblasti umožňuje študentom získať len tie najlepšie skúsenosti počas svojho študijného pobytu v Kanade.

Každý študent má na strednej škole, vo svojom vybranom distrikte, vo väčšine vyučovaných predmetov aj možnosť výberu z viacerých úrovní výučby. Takéto isté podmienky platia aj pre športovcov, ktorí sa konkrétnemu športu venujú profesionálne alebo len rekreačne, vždy si študent nájde správnu cestu práve pre neho.

Študenti si môžu vybrať školu v jednom z nasledovných školských distriktov:

zoznam

Spolupracujúce agentúry si za jednotlivé programy účtujú poplatky. Výška ceny poplatku za stredoškolský program sa odlišuje podľa typu programu, dĺžky štúdia, typu školy, ako i iných faktorov.

Po prijatí študenta do programu zašle kanadská agentúra všetky potrebné dokumenty, na základe ktorých môžeme požiadať veľvyslanectvo Kanady o vydanie víz pre študentov. Žiadosti na pridelenie študentských víz sa podávajú vo Viedni, keďže v Bratislave nie je situovaná Kanadská ambasáada.
Výhody štúdia v Kanade:

 • flexibilita - možnosť výberu lokality
 • zadania kritérií pre hosťovskú rodinu (chcete súrodenca, alebo rodinu so psom a pod)
 • vynikajúce umiestenie pre športovcov, hlavne zimné športy
 • pomoc pri príprave na štúdium na zahraničnej univerzite
 • 24 hodinová pohotovostná linka pre študentov
 • rodičia môžu svoje deti navštíviť počas celého roka

Veríme, že Vás naša ponuka zaujme a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.


Cena za polročný pobyt sa pohybuje od 9750 CAD
cena za rocny pobyt od 18500 CAD

Prečo AISE Slovakia?

 • - Sme jednou z prvých agentúr, ktorá zahájila svoju činnosť už v roku 1993 na Slovensku a v roku 1990 v rámci Československa
 • - Sprostredkujeme kvalitné zdravotné a cestovné poistenie
 • - Zabezpečujeme letenky
 • - Poskytujeme plnú asistenciu pri vybavovaní víz
 • - Umožňujeme úhradu hlavného poplatku na splátky

Kontaktujte nás
AISE Slovakia Pšeničná 10,
82106 Bratislava
Slovensko

Mobil 1: 0905 832 042
Mobil 2: 0911 373 731 E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.