0905 832 042
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

AISE Slovakia, spolupracuje so známou Brazílskou agentúrou, ktorá sa zaoberá výmennými študijnými a kultúrnymi pobytmi v Brazílii. Hlavnou úlohou tejto organizácie je prijímať študentov z celého sveta do programu, v ktorom majú záujem stráviť rok, prípadne polrok, na strednej škole v Brazílii a zároveň spoznať kultúru a tradície v priateľskej brazílskej rodine.

Brazília je pre študentov zaujímavá svojou bohatou kultúrou, pre ktorú je charakteristická rôznorodosť a kombinácia jednotlivých entít a tradícií. Jedinečnosť tejto kultúry spočíva v spoločnom nažívaní ešte pôvodných obyvateľov - Indiánov, európskych prisťahovalcov - Portugalcov, Afričanov a imigrantov z rôznych kútov sveta.

Stredoškolský pobyt na brazílskej strednej škole, poskytujeme v krásnom prímorskom meste Sao Luis, ktoré je výnimočné svojou bohatou historickou ale aj modernou kultúrou.

Na začiatok pobytu študentom úplne postačuje znalosť anglického jazyka. Pred nástupom do školy absolvuje každý študent povinný kurz portugalčiny, ktorý im poskytne potrebné základy na vyučovanie a komunikáciu v portugalčine. Postupne prechádza komunikácia študentov z angličtiny na portugalčinu a naučia sa tak plynule aj ďalší svetový jazyk. 

Akademický rok v Brazílii začína koncom Januára a končí v Decembri, s mesačnými prázdninami v Júli. Slovenskí študenti majú preto možnosť zúčastniť sa na programe na celý akademický rok, v termínoch Január - December alebo Júl - Jún , alebo len na jeden semester s nástupom v Júli. Spolupracujúca agentúra si za jednotlivé programy účtuje poplatky. Výška ceny poplatku za stredoškolský program sa odlišuje podľa typu programu, dĺžky štúdia, typu školy, ako i iných faktorov.

AISE Slovakia ponúka študentom stredných škôl aj štúdium v španielskom jazyku v krajinách Južnej Ameriky. Spolupracujeme najmä s nasledujúcimi krajinami. Cena pobytu v týchto krajinách Južnej Ameriky je rozličná ale porovnateľná so štúdiom v Brazílii. Pre bližšie informácie ohľadom štúdia v Južnej Amerike nás prosím kontaktuje.

  • ARGENTÍNA
  • CHILE
  • COSTA RICA
  • ECUADOR
  • MEXICO

Cena za polročný pobyt sa pohybuje od 5850 EUR
cena za rocny pobyt od 6850 EUR

Prečo AISE Slovakia?

  • - Sme jednou z prvých agentúr, ktorá zahájila svoju činnosť už v roku 1993 na Slovensku a v roku 1990 v rámci Československa
  • - Sprostredkujeme kvalitné zdravotné a cestovné poistenie
  • - Zabezpečujeme letenky
  • - Poskytujeme plnú asistenciu pri vybavovaní víz
  • - Umožňujeme úhradu hlavného poplatku na splátky

Kontaktujte nás
AISE Slovakia Pšeničná 10,
82106 Bratislava
Slovensko

Mobil 1: 0905 832 042
Mobil 2: 0911 373 731 E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.