0905 832 042
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Espanola, Valencia

Naučiť sa po španielsky a spoznať bohatú kultúru a históriu v krásnom slnečnom prostredí v blízkosti čarovných pláži, to je všetko možné v jazykovej škole Espanola v krásnom a slnečnom Španielsku. Medzinárodný dom, ESPANOLÉ vo Valencii, je stredne veľká škola v úplnom centre Velencii, ktorá ponúka svojim študentom vysokokvalitné kurzy španielčiny v priateľskej atmosfére. Hlavným krédom tejto jazykovej školy je naučiť svojich študentov po španielsky v čo najkratšom čase, počas ktorého si môžu vychutnávať španielsky životný štýl a kultúru.

Valencia, je čarovné mesto v srdci Španielska, v ktorej si každý návštevník nájde niečo zaujímavé pre seba. Moderné prvky mesta plné rozmanitej kultúry a histórie, báječné klimatické podmienky, nádherné pláže a množstvo voľno-časových aktivít, je všetko čo ponúka toto nádherné mesto. Výhody veľkomesta s kontrastom príjemného a uvoľneného prostredia, robia Valenciu veľmi atraktívnu.

Staršie ale moderne zrekonštruované budovy priamo v centre mesta, neďaleko od najzaujímavejších častí mesta, vytvárajú pre svojich študentov vynikajúce študijné podmienky. Študenti si počas prestávok alebo po skončení vyučovania môžu odpočinúť aj na krásnej slnečnej terase na streche jednej z budov.

Medzinárodná škola vo Valencii ponúka kompletnú ponuku kurzov Španielskeho jazyka, v kombinácii s rôznymi kultúrnymi aktivitami ako napríklad, návštevy okolia, jednodňové výlety a podobne, počas ktorých si môžete precvičiť vaše znalosti španielčiny. Hodiny španielčiny sa zameriavajú hlavne na komunikačné znalosti svojich študentov, aby dokázali zvládnuť každodennú komunikáciu od začiatku svojho pobytu.

Všetci učitelia jazykovej školy Espanola, sú skúsenými učiteľmi španielčiny, ktorá je ich rodnou rečou. Každý z nich sa snaží poskytnúť svojim zverencom neustálu podporu počas kurzu aby im zaručili maximálnu spokojnosť a znalosti z absolvovaného kurzu.

Prečo AISE Slovakia?

  • - Sme jednou z prvých agentúr, ktorá zahájila svoju činnosť už v roku 1993 na Slovensku a v roku 1990 v rámci Československa
  • - Sprostredkujeme kvalitné zdravotné a cestovné poistenie
  • - Zabezpečujeme letenky
  • - Poskytujeme plnú asistenciu pri vybavovaní víz
  • - Umožňujeme úhradu hlavného poplatku na splátky

Kontaktujte nás
AISE Slovakia Pšeničná 10,
82106 Bratislava
Slovensko

Mobil 1: 0905 832 042
Mobil 2: 0911 373 731 E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.