0905 832 042
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Tamwood Language Center, Vancouver, Whistler, Toronto

Tamwood Language Centrum, je jednou vynikajúcou jazykovou školou v Kanade. Tisícky študentov z celého sveta prichádzajú pravidelne do Kanady aby v jednej z týchto škôl absolvovali jazykový kurz anglického jazyka. Kanada ma jedny z najlepších vzdelávacích programov na svete, čo sa týka štandardného stredného alebo vysokého vzdelania a túto hodnotu sa snažia maximálne udržať aj pri poskytovaní jazykových kurzov.

Veľkou výhodou jazykových škôl v Tamwoode, je osobitný prístup pedagógov ku každému študentovi. Ide o snahu vytvoriť program pre každého študenta individuálne, podľa jeho osobných preferencií, znalostí a cieľov, ktoré chce dosiahnuť.

Jazykové školy Tamwood, majú svoje sídla v 3 známych Kanadských mestách.


Veľké, rozmanité a multikultúrne mesto na západe krajiny. Krásna okolitá príroda, kde sú aj hory, more dodáva tomuto miesto špeciálnu atmosféru. Vancouver je dlhodobo považovaný za jedno z najobľúbenejších miest pre život.

Malé mesto neďaleko Vancouvru. Toto mesto je známe svojim nádherným hornatým prostredím a horskými rezortmi. V roku 2010 sa v tomto meste konali zimné olympijské hry, a preto je toto miesto vhodné pre študentov, ktorý by počas absolvovania jazykového kurzu aj radi robili zimné športy.

Najväčšie mesto Kanady, ležiace na východnej strane krajiny. Toronto je napriek svojej rozlohe a počtu obyvateľov veľmi bezpečné. Bohatá kultúra a medzinárodná populácia obyvateľstva dáva v tomto mieste priestor pre mnoho kultúrnych a iných voľno časových aktivít.

Prečo AISE Slovakia?

  • - Sme jednou z prvých agentúr, ktorá zahájila svoju činnosť už v roku 1993 na Slovensku a v roku 1990 v rámci Československa
  • - Sprostredkujeme kvalitné zdravotné a cestovné poistenie
  • - Zabezpečujeme letenky
  • - Poskytujeme plnú asistenciu pri vybavovaní víz
  • - Umožňujeme úhradu hlavného poplatku na splátky

Kontaktujte nás
AISE Slovakia Pšeničná 10,
82106 Bratislava
Slovensko

Mobil 1: 0905 832 042
Mobil 2: 0911 373 731 E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.