0905 832 042
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Jazykové programy pre mladých sú programy pre deti vo veku 7-17 rokov a využívajú sa väčšinou v letom období počas školských prázdnin.

Aby boli tieto letné programy pre študentov a tínedžerov zaujímavé, cieľom všetkých jazykových škôl je ideálne skombinovať hodiny cudzieho jazyka a voľno časových aktivít. Jazykové hodiny trvajú denne okolo 4 hodín (v dopoludňajších alebo poobedňajších hodinách), počas ktorých si študenti zlepšujú svoje jazykové schopnosti. V ostatnom čase sa spolupracujúce jazykové školy venujú študentom, či už extra vzdelávaním, v prípade potreby alebo širokému spektru aktivít. Keďže sa jedná o jazykové kurzy počas leta, je naozaj pre všetkých zúčastnených dôležité aby mali študenti dostatok zábavy a svoje leto si poriadne užili.

Zahraničný študenti sú zvyčajne ubytovaní v hosťovských rodinách alebo spoločne s inými zahraničnými študentmi v študentských domovoch, a preto sú neustále nútení používať cudzí jazyk aj mimo jazykovej školy. Okrem tejto výhody sa študenti stretnú s množstvom nových ľudí, z rôznych kultúr a národností, a nadviažu tak dlhoročné priateľstvá.

Študenti po absolvovaní takéhoto letného kurzu – programu, odchádzajú naspäť domov vždy s množstvom nových poznatkov, skúseností, pohľadom na svet a v neposlednom rade zlepšením cudzieho jazyka.

Prečo AISE Slovakia?

  • - Sme jednou z prvých agentúr, ktorá zahájila svoju činnosť už v roku 1993 na Slovensku a v roku 1990 v rámci Československa
  • - Sprostredkujeme kvalitné zdravotné a cestovné poistenie
  • - Zabezpečujeme letenky
  • - Poskytujeme plnú asistenciu pri vybavovaní víz
  • - Umožňujeme úhradu hlavného poplatku na splátky

Kontaktujte nás
AISE Slovakia Pšeničná 10,
82106 Bratislava
Slovensko

Mobil 1: 0905 832 042
Mobil 2: 0911 373 731 E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.