0905 832 042
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

AISE Slovakia, spolupracuje s renomovanými Francúzskymi agentúrami, ktoré sa zaoberajú výmennými študijnými a kultúrnymi pobytmi pre študentov stredných škôl. Hlavnou úlohou týchto organizácií je prijímať študentov z celého sveta do programu, v ktorom majú záujem stráviť nejaký čas na strednej škole vo Francúzsku. Spolupracujúce agentúry ponúkajú kvalitné štúdium na celý školský rok, polrok, alebo len tri mesiace na francúzskej strednej škole. Jedinečná príležitosť spoznať a zároveň zažiť bohatú francúzsku kultúru, stať sa na chvíľku francúzskym teenagerom a zdokonaliť sa v nádhernej Francúzštine.

Spolupracujúca agentúra ponúka zahraničným študentom letný prípravný kurz (FRA03)francúzštiny je vhodný pre všetkých študentov, ktorí si chcú zlepšiť svoje zručnosti vo francúzštine alebo chcú jednoducho získať väčšiu istotu pri používaní Francúzskeho jazyka ešte pred príchodom do školy alebo do svojej hosťovskej rodiny. Tento intenzívny prípravný kurz trvá 2 týždne, zvyčajne je lokalizovaný v okolí Paríža, kde si študenti okrem zdokonalenia svojich jazykových schopností a pripravenia sa na život vo Francúzsku užijú aj toto krásne mesto.


Služby ZÁKLADNÝ program (FRA01) ALL INCLUSIVE program (FRA02)
Umiestnenie a pobyt v hosťovskej rodine Áno Áno
Umiestnenie a návšteva strednej školy Áno Áno
Stála podpora spolupracujúcej agentúry pre študenta Áno Áno
Kompletný prípravný a informačný materiál Áno Áno
Doprava pri príchode doFrancúzska Áno Áno
Školská strava Nie Áno
Doprava v rámci Francúzska (napr. do a zo školy) Nie Áno
Zdravotné poistenie Nie Áno
Školské pomôcky a učebnice Nie Áno

Spolupracujúce agentúry si za jednotlivé programy účtujú poplatky. Výška ceny poplatku za stredoškolský program sa odlišuje podľa typu programu, dĺžky štúdia, typu školy, ako i iných faktorov. 

Zdravotné poistenie je veľmi dôležitou súčasťou každého študijného programu v zahraničí. Vstupom Slovenska do EU, nie je potrebné sa špeciálne poisťovať u nemeckých zdravotných poisťovní. Je potrebné vycestovať s medzinárodnou zdravotnou kartou. Tieto zdravotné karty vydávajú zdravotné poisťovne na Slovensku. Je bezpodmienečne potrebné, aby ste navštívili svoju zdravotnú poisťovňu a vyžiadali si spomínanú medzinárodnú zdravotnú kartu. K tomuto poisteniu je možné sa zdravotne pripoistiť aj v komerčných poisťovniach (UNION, ALIANZ a pod.) 

Hmotné poistenie sa nevzťahuje na Vami spôsobené škody v domácnosti hosťovskej rodiny. 
Po prijatí Slovenska do Európskej únie slovenskí študenti nepotrebujú do Franúzska pobytové - študijné vízum. 
Veríme, že Vás naša ponuka zaujme a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.


Cena za polročný pobyt sa pohybuje od 5590 EUR
cena za rocny pobyt od 6990 EUR

Prečo AISE Slovakia?

  • - Sme jednou z prvých agentúr, ktorá zahájila svoju činnosť už v roku 1993 na Slovensku a v roku 1990 v rámci Československa
  • - Sprostredkujeme kvalitné zdravotné a cestovné poistenie
  • - Zabezpečujeme letenky
  • - Poskytujeme plnú asistenciu pri vybavovaní víz
  • - Umožňujeme úhradu hlavného poplatku na splátky

Kontaktujte nás
AISE Slovakia Pšeničná 10,
82106 Bratislava
Slovensko

Mobil 1: 0905 832 042
Mobil 2: 0911 373 731 E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.