0905 832 042
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Tento nový typ programu, ktorý sme nazvali moderný, sa od toho tradičného, štandardného programu odlišuje jedinečným atribútom a to je možnosť výberu distriktu - oblasti. Vďaka tomu dokonale spĺňa požiadavky väčšiny zahraničných študentov.

Cieľom tohto programu moderného programu je hlavne pridať takúto možnosť výberu k štandardným programom ale pritom zachovať hlavnú myšlienku stredoškolských programov v zahraničí, ktorou je spoznanie Americkej kultúry, zažiť život v hosťovskej rodine a samozrejme naučiť sa perfektne cudzí jazyk. Možnosť výberu lokality nie je jedinou výhodou tohto typu programu.

Tento študijný program funguje trochu inak ako ten štandardný, a to hlavne v dvoch základných atribútoch. V prvom rade si študent najskôr vyberie lokalitu- distrikt, v ktorej chce študovať a žiť v USA. Spolupracujúca agentúra mu vo vybranom mieste nájde vhodnú štátnu strednú školu, do ktorej by sa študent najviac hodil, čo sa týka jeho akademických ako voľno časových preferencií a následne nastáva proces hľadania hosťovskej rodiny. Druhý zásadný rozdiel oproti štandardnému programu je ten, že hosťovským rodinám v tomto prípade prispieva spolupracujúca agentúra za to, že hosťuje zahraničného študenta vo svojom domove. Tieto finančné príspevky pokrývajú základné výdavky spojené s hosťovaním zahraničného študenta. Samozrejmé je, že aj tieto hosťovské rodiny sú prísne preverované a musia spĺňať všetky potrebné kritéria.

Veľkým pozitívom tohto programu je, že ponúka svojim študentom možnosť výberu lokality, nie len na základe svojich akademických, športových či sociálnych požiadaviek, ale aj podľa toho, čo je cieľom ich študijného pobytu. Mnohé školy ponúkajú možnosť zmaturovať na Americkej strednej škole počas tohto pobytu, čo napríklad pri štandardnom programe nedokážeme vopred zaručiť, poskytujú aj doplnkové hodiny a konzultácie potrebné na zdokonalenie sa v anglickom jazyku. Zvyčajne majú tieto školy aj vyššie akademické štandardy ako bežné štátne Americké stredné školy.

Školské distrikty - oblasti:

Náš F1 program ponúka možnosť výberu štúdia vo vyše 50 školských distriktoch v USA. Všetky tieto lokality sú pre zahraničného študenta určite atraktívne. Či už chce študent stráviť svoj pobyt na slnečnej Floride, na krásnych plážach v Kalifornii, hornatom Denveri či v okolí krásneho Chicaga, a popritom navštevovať kvalitnú strednú školu, určite je pre neho tento program vhodným riešením. Kompletný zoznam školských distriktov spolu s cenami nájdete >>TU<<

USA

Arizona, Arkansas, California, Colorado, Florida, Georgia, Idaho, Illinois, Iowa, Kansas, Maine, Massachusetts, Michigan, Nevada, New York, Utah, Virginia, Washington, Wisconsin

Výhody Moderného F1 programu:

 • možnosť výberu umiestnenia, z 50 školských distriktov
 • najkrajšie a najpopulárnejšie miesta v USA (Los Angeles, Miami, Santa Barbara, San Francisco, Boston,...)
 • flexibilita pri podávaní prihlášok
 • vynikajúca akademická úroveň škôl
 • akceptovanie študentov aj so slabšou znalosťou anglického jazyka
 • možnosť maturovať
 • ubytovanie v kvalitných hosťovských rodinách
 • neustála podpora miestneho koordinátora
 • mesačné správy o študentovi

Prečo AISE Slovakia?

 • - Sme jednou z prvých agentúr, ktorá zahájila svoju činnosť už v roku 1993 na Slovensku a v roku 1990 v rámci Československa
 • - Sprostredkujeme kvalitné zdravotné a cestovné poistenie
 • - Zabezpečujeme letenky
 • - Poskytujeme plnú asistenciu pri vybavovaní víz
 • - Umožňujeme úhradu hlavného poplatku na splátky

Kontaktujte nás
AISE Slovakia Pšeničná 10,
82106 Bratislava
Slovensko

Mobil 1: 0905 832 042
Mobil 2: 0911 373 731 E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.