0905 832 042
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Americké súkromné stredné školy sa okrem vyššej akademickej úrovne poskytovaného vzdelania odlišujú od štandardných stredných škôl aj tým, že v mnohých prípadoch sa tieto školy prezentujú ako katolícke, či evanjelické. Čo však v žiadnom prípade neznamená, že sú prehnane nábožensky orientované. V mnohých prípadoch sa jedná len o názov strednej školy. Súkromné stredné školy v USA poskytujú svojim študentom veľmi kvalitné vzdelanie a väčšina absolventov takýchto škôl pokračuje v ďalšom štúdiu na prestížnych Amerických univerzitách, mnohokrát vďaka ich dosiahnutým akademickým výsledkom aj so štipendiom.

Samozrejme, tak ako štátne školy, ponúkajú súkromné školy množstvo športových a voľno časových aktivít pre svojich študentov. Zahraniční študenti sú viac než vítaní sa do týchto aktivít zapojiť a získať tak množstvo priateľov.

Keďže naša agentúra spolupracuje s rôznymi agentúrami aj medzi súkromnými strednými školami si je možné vybrať z dvoch variant.

Súkromné školy za výhodných podmienok

Jedna z našich dlhoročne spolupracujúcich Amerických agentúr ponúka svojim študentom možnosť výberu súkromnej strednej školy zo zoznamu škôl, s ktorými dlhodobo spolupracuje. Veľkou výhodou v tomto prípade je, že sa v podstate k štandardnému programu dopláca len školné konkrétnej strednej škole, podľa výberu študenta. Školné, ktoré sa zvyčajne za tieto školy dopláca je v rozmedzí 4500-10000 USD. Zoznam ponúkaných súkromných škôl nájdete tu. Pre bližšie informácie ohľadom cien a podmienok štúdia nás prosím kontaktujte.

Súkromné školy na mieru

V našej ponuke máme aj program, v ktorom si študent môže vybrať absolútne všetko. Povedzte si ako by ste si Váš rok na strednej škole v USA predstavovali a my Vám nájdeme ideálne riešenie.

Vyberte si miesto, športovú či inú aktivitu, akademickú úroveň, hosťovskú rodinu či internátnu školu a podobne, a my Vám na základe Vašich požiadaviek nájdeme vhodnú súkromnú strednú školu a hosťovskú rodinu.

Tento program si v každom prípade vyžaduje osobnú konzultáciu a návštevu našej kancelárie ohľadne spresnenia individuálnych požiadaviek klienta.Umiestnenie na v tomto type programu na súkromných stredných školách je možné po celých Spojených Štátoch. Naše spolupracujúce agentúry majú skvelé vzťahy s ich spolupracujúcimi súkromnými školami a jednoznačne najlepšie vedia odporučiť študentovi, ktorá stredná škola by bola pre neho najvhodnejšia, aby spĺňala jeho individuálne kritéria.

Prečo AISE Slovakia?

  • - Sme jednou z prvých agentúr, ktorá zahájila svoju činnosť už v roku 1993 na Slovensku a v roku 1990 v rámci Československa
  • - Sprostredkujeme kvalitné zdravotné a cestovné poistenie
  • - Zabezpečujeme letenky
  • - Poskytujeme plnú asistenciu pri vybavovaní víz
  • - Umožňujeme úhradu hlavného poplatku na splátky

Kontaktujte nás
AISE Slovakia Pšeničná 10,
82106 Bratislava
Slovensko

Mobil 1: 0905 832 042
Mobil 2: 0911 373 731 E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.