0905 832 042
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Súkromné internátne stredné školy v USA sú veľmi populárne pre mnohých domácich ako i zahraničných študentov. Komunita, ktorá je v internátnej škole je veľmi výnimočná a mnohí študenti sa tam v kruhu svojich rovesníkov cítia vynikajúco. Väčšina internátnych škôl v USA je známa vysokou akademickou úrovňou, ktorú si neustále udržujú, ako i individuálnym prístupom ku každému študentovi.

THE MacDuffie School

Táto nádherná súkromná internátna škola, ponúka možnosť štúdia už od 6 triedy až po maturitu. MacDuffie škola bola založená v roku 1890 ako malá súkromná škola, ktorá rozvinula svoje akademické postavenie na jednu vynikajúcu školu, ktorá úspešne pripravuje svojich študentov na budúce úspechy na najlepších Univerzitách v USA. Príprava na SAT testy, testovanie TOEFL a iné prípravné hodiny na úspešné dokončenie stredoškolského štúdia a následné prijatie na Univerzitu sú na tej to skvelej škole samozrejmosťou.

Samotná škola sa nachádza v blízkosti mesta New England v štáte Massachusetts, neďaleko od Univerzitného Bostonu a úžasného New Yorku. Študenti sú ubytovaní buď v areáli školy na internáte, alebo pre zahraničných študentov je tu aj možnosť ubytovania v hosťovských rodinách, aby okúsili aj život s typickou Americkou rodinou.

Poškolské športové a iné voľno časové aktivity a kurzy sú takisto samozrejmosťou. Pravidelne sa organizujú pre študentov výlety do okolitých miest, prírody a podobne.

Táto internátna škola ponúka všetko a ešte omnoho viac ako bežná štátna či súkromná stredná škola v USA.

Radi Vám bližšie informácie poskytneme osobne alebo telefonicky.

Ako agentúra spolupracujeme s viacerými internátnymi strednými školami.

Prečo AISE Slovakia?

  • - Sme jednou z prvých agentúr, ktorá zahájila svoju činnosť už v roku 1993 na Slovensku a v roku 1990 v rámci Československa
  • - Sprostredkujeme kvalitné zdravotné a cestovné poistenie
  • - Zabezpečujeme letenky
  • - Poskytujeme plnú asistenciu pri vybavovaní víz
  • - Umožňujeme úhradu hlavného poplatku na splátky

Kontaktujte nás
AISE Slovakia Pšeničná 10,
82106 Bratislava
Slovensko

Mobil 1: 0905 832 042
Mobil 2: 0911 373 731 E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.