Infolinka
+421 905 832 042

USA

LSI, Los Angeles

Jazyková škola Language Systems International funguje v štáte Kalifornia už vyše 25 rokov, s cieľom poskytnúť svojím študentom kvalitné jazykové programy. Jednotlivý kurzy sú navrhnuté tak, aby podporili zručnosti a nebojácnosť pri komunikácii v anglickom jazyku, či u v akademických alebo profesionálnych situácií.

Kalifornia, v minulosti zem spadajúca pod správu Mexika je dnes najľudnatejším a jedným z najbohatších štátov amerického zväzku. Je známa pre rozmanitú klímu, geografiu a etnické zloženie. Krajina kontrastov - malebné pobrežie s piesočnatými  aj kamenistými plážami, vysoké hory pohoria Sierra Nevada, úchvatné púšte na juhovýchode, sekvojové lesy, či trávnaté pláne, moderné veľkomestá aj štýlové mestečká.

4 moderné jazykové školy sú umiestnené v okolí slnečného Los Angeles, známeho ako mesto ,,mesto anjelov". Los Angeles nie je len miestom trúfalých filmových hviezdičiek a budúcich rockových hviezd, je rastúcim multikultúrnym mestom, centrom kultúry, vedy aj vzdelania. Je treba spoznať jeho múzeá, architektúru, ochutnať jedlo a vypočuť si hudbu.

  • Downtown Los Angeles
  • Northeast Los Angeles
  • South Bay Los Angeles - Torrance
  • Orange County - O.C. California

Každá z týchto škôl ponúka svojim študentom vynikajúce vzdelanie, zložené z viacerých vzdelávacích metód a techník. Preto je učenie sa cudzieho jazyku zábavou a nie nudným sedením nad knižkami. Akademický rok je rozdelený do 4 období. Na jednotlivé kurzy sa dá nastúpiť ku koncu každého mesiaca, no najideálnejšie je začatie kurzu v danom období.

Downtown, LA

Štvrť Downtown je dynamické mestské jadro, kde nedávna výstavba nových, moderných budov a inštitúcií ekonomicky posilnila mesto, ktoré sa stalo hlavným obchodným centrom na tichomorskom pobreží. Medzi turistické atrakcie vo štvrti patrí zrenovovaný Angel's Flight (pôvodná lanová dráha postavená v r. 1901), Museum of Neon Art (MONA), v ktorom je vystavená umelecká kolekcia na elektrických médiách a neónových nahrávkach a známe Universal studio.

Northeast, LA

Táto škola sa nachádza v meste Alhambra, len 8 míľ od Los Angeles. Alhambra je vhodná pre študentov, ktorí chcú byť v blízkosti rušného centra Los Angeles, Hollywoodu ale zároveň chcú žiť v pokojnej štvrti.

South Bay, LA

Časť Torrance, je napriek množstvu obchodných príležitostí vďaka medzinárodným firmám, známa svojimi luxusnými hotelmi, nákupnými centrami, parkami ako i nádhernými pieskovými plážami, kde sa každoročne koná medzinárodný surfový festival.

Orange County, LA

Je celosvetovo preslávená ako O.C. California. Toto miesto patrí medzi najnavštevovanejšie turistické destinácie v Kalifornii. Do očí Vám padnú krásne pláže, obrovské prístavy, golfové a rekreačné centrá s množstvom rôznych atrakcií ako svetoznámy Disneyland.

More in this category: « Malta Kanada »