Infolinka
+421 905 832 042

Španielsko

Espanola, Valencia

Naučiť sa po španielsky a spoznať bohatú kultúru a históriu v krásnom slnečnom prostredí v blízkosti čarovných pláži, to je všetko možné v jazykovej škole Espanola v krásnom a slnečnom Španielsku. Medzinárodný dom, ESPANOLÉ vo Valencii, je stredne veľká škola v úplnom centre Velencii, ktorá ponúka svojim študentom vysokokvalitné kurzy španielčiny v priateľskej atmosfére. Hlavným krédom tejto jazykovej školy je naučiť svojich študentov po španielsky v čo najkratšom čase, počas ktorého si môžu vychutnávať španielsky životný štýl a kultúru.

Valencia, je čarovné mesto v srdci Španielska, v ktorej si každý návštevník nájde niečo zaujímavé pre seba. Moderné prvky mesta plné rozmanitej kultúry a histórie, báječné klimatické podmienky, nádherné pláže a množstvo voľno-časových aktivít, je všetko čo ponúka toto nádherné mesto. Výhody veľkomesta s kontrastom príjemného a uvoľneného prostredia, robia Valenciu veľmi atraktívnu.

Staršie ale moderne zrekonštruované budovy priamo v centre mesta, neďaleko od najzaujímavejších častí mesta, vytvárajú pre svojich študentov vynikajúce študijné podmienky. Študenti si počas prestávok alebo po skončení vyučovania môžu odpočinúť aj na krásnej slnečnej terase na streche jednej z budov.

Medzinárodná škola vo Valencii ponúka kompletnú ponuku kurzov Španielskeho jazyka, v kombinácii s rôznymi kultúrnymi aktivitami ako napríklad, návštevy okolia, jednodňové výlety a podobne, počas ktorých si môžete precvičiť vaše znalosti španielčiny. Hodiny španielčiny sa zameriavajú hlavne na komunikačné znalosti svojich študentov, aby dokázali zvládnuť každodennú komunikáciu od začiatku svojho pobytu.

Všetci učitelia jazykovej školy Espanola, sú skúsenými učiteľmi španielčiny, ktorá je ich rodnou rečou. Každý z nich sa snaží poskytnúť svojim zverencom neustálu podporu počas kurzu aby im zaručili maximálnu spokojnosť a znalosti z absolvovaného kurzu.

More in this category: « Južná Afrika Írsko »