Infolinka
+421 905 832 042

Kanada

Tamwood Language Center, Vancouver, Whistler, Toronto

Tamwood Language Centrum, je jednou vynikajúcou jazykovou školou v Kanade. Tisícky študentov z celého sveta prichádzajú pravidelne do Kanady aby v jednej z týchto škôl absolvovali jazykový kurz anglického jazyka. Kanada ma jedny z najlepších vzdelávacích programov na svete, čo sa týka štandardného stredného alebo vysokého vzdelania a túto hodnotu sa snažia maximálne udržať aj pri poskytovaní jazykových kurzov.

Veľkou výhodou jazykových škôl v Tamwoode, je osobitný prístup pedagógov ku každému študentovi. Ide o snahu vytvoriť program pre každého študenta individuálne, podľa jeho osobných preferencií, znalostí a cieľov, ktoré chce dosiahnuť.

Jazykové školy Tamwood, majú svoje sídla v 3 známych Kanadských mestách.

Vancouver

Veľké, rozmanité a multikultúrne mesto na západe krajiny. Krásna okolitá príroda, kde sú aj hory, more dodáva tomuto miesto špeciálnu atmosféru. Vancouver je dlhodobo považovaný za jedno z najobľúbenejších miest pre život.

Whistler

Malé mesto neďaleko Vancouvru. Toto mesto je známe svojim nádherným hornatým prostredím a horskými rezortmi. V roku 2010 sa v tomto meste konali zimné olympijské hry, a preto je toto miesto vhodné pre študentov, ktorý by počas absolvovania jazykového kurzu aj radi robili zimné športy.

Toronto

Najväčšie mesto Kanady, ležiace na východnej strane krajiny. Toronto je napriek svojej rozlohe a počtu obyvateľov veľmi bezpečné. Bohatá kultúra a medzinárodná populácia obyvateľstva dáva v tomto mieste priestor pre mnoho kultúrnych a iných voľno časových aktivít.

More in this category: « USA Austrália »