Infolinka
+421 905 832 042

iTEP testy

iTEP testy

AISE Slovakia je jediné certifikované iTEP testovacie centrum na Slovensku.

AISE Slovakia si Vám dovoľuje predstaviť novú generáciu testovania úrovne anglického jazyka.

iTEP - International Test of English Proficiency, je internetový test, ktorý prináša novú úroveň hodnotenia znalostí anglického jazyka s väčšou presnosťou, efektívnosťou a cenovo dostupné pre všetkých. iTEP testy boli uvedené do praxe v roku 2008 a rýchlo sa stali populárnou metódou testovania po celom svete. Ich jedinečnosť spočíva v maximálnom využití v akademickej a profesijnej sfére.

V súčasnosti moderné internetové iTEP testy nahrádzajú doteraz uznávané a používané testovacie metódy. Napríklad pri akceptovaní na strednú školu dávajú stredné školy prednosť iTEP testom pred tradičnými SLEP testami. Univerzity v zahraničí taktiež uznávajú tieto testy ako ekvivalent napríklad TOEFL testov. (Porovnanie iTEP a TEOFL testov).

Základné informácie o iTEP testoch:

  • test ohodnocuje znalosť angličtiny v týchto oblastiach: čítanie, počúvanie, gramatika, písanie a hovorenie
  • základný test trvá len 60 minút a preverí len znalosti v čítaní, počúvaní a gramatike
  • úplný test v rozmedzí 90 minút otestuje všetky smery používania angličtiny
  • možnosť naplánovania testu už do 3 dní od prihlásenia
  • výsledky testov sú dostupné  do 5 pracovných dní, pri základných testoch ihneď po jeho skončení
  • prehľadné hodnotenie dosiahnutých výsledkov testu v jednotlivých oblastiach
  • cena testu len $89
  • každý úspešný absolvent testu získa medzinárodne uznávaný CERTIFIKÁT anglického jazyka.

Druhy iTEP testov

iTEP Academic

je jedným z najlepších spôsobov pre vysoké školy a univerzity na ohodnotenie znalostí anglického jazyka svojich súčasných alebo potencionálnych študentov. V Amerike sú tieto testy využívané najmä pri prijímaní, umiestňovaní, pozorovaní zlepšení a stanovovaní nárokov na štipendium, zahraničných študentov.

iTEP Business

predstavuje pre manažérov úsporný, presný a jednoduchý spôsob testovania úrovne anglického jazyka súčasných alebo potencionálnych zamestnancov. Firmy a vládne agentúry po celom svete používajú iTEP business testy pri pohovoroch, hodnoteniach zamestnancov a efektívnosti jazykových kurzov.

iTEP SLATE (Secondary Level Assessment Test of English)

sa používa pre posúdenie anglickej jazykovej zdatnosti pre študentov stredných alebo základných škôl. Testy slúžia predovšetkým na hodnotenie znalostí angličtiny zahraničných študentov, ktorí majú záujem študovať v anglicky hovoriacich krajinách.