Infolinka
+421 905 832 042

Írsko

Galway Cultural Institute, Galway

Galway Cultural Institute má svoju jazykovú školu lokalizovanú na západnej strane Írska v meste Galway. Toto historické mesto je veľmi známou turistickou destináciou v Írsku a ročne ho navštívia tisícky zahraničných návštevníkov. Príjemná priateľská atmosféra, typická pre Írsko robia toto miesto veľmi atraktívnym aj na štúdium cudzieho jazyka pre ľudí z celého sveta.

Írsko, ako krajina je veľmi zaujímavá pre turistov ako i pre študentov. Priateľský prístup Írskych ľudí je celosvetovo známy. V roku 2011 bolo Írsko ocenené Googlom, ako najpriateľskejšia krajina sveta. Vďaka tejto priateľskosti a rovnako aj vďaka bohatej kultúrnej a historickej tradície tejto krajiny, je isté, že počas Vášho jazykového pobytu budete mať vždy veľa možností ako aktívne stráviť Váš voľný čas.

Galway Cultural Institute má takisto veľmi dobré obchodné programy v rámci svojich jazykových škôl. Viaceré kurzy sú vhodné pre študentov, ktorý nechcú navštevovať Univerzity ale potrebujú si osvojiť vedomosti v určitej oblasti obchodu. Pre bližšie informácie nás prosím kontaktujte.

ATC Ireland, Dublin, Bray

Jazyková škola Inlingua v Anglickom Cheltenhame, bola založená v roku 1990. Počas tohto obdobia si dokázala vytvoriť vynikajúcu reputáciu za svoje vysokokvalitné výučbové metódy a širokú ponuku jednotlivých kurzov. Táto jazyková škola okrem iného ponúka aj množstvo zaujímavých business- obchodných kurzov v rôznych oblastiach pracovného zamerania.

More in this category: « Španielsko Anglicko »