Infolinka
+421 905 832 042

Austrália

Cambridge International College, Perth, Melbourne, Adelaide

Cambridge International College (CIC) je jednou z vedúce nezávislých vzdelávacích inštitúcii v Austrálii a zároveň je aj súčasťou EduCo International Group, ktorá spája kvalitné vzdelávacie inštitúcie po celom svete. Samozrejmosťou takejto úspešnej školy je neustály rozvoj akademických osnov, výučbových metód ako aj študentských servisov, čo im dopomôže k dosiahnutiu úspechov počas ich štúdia v Austrálii.

Cambridge International College ponúka svojim študentom rôzne kurzy Anglického jazyka, ale hlavne vyššie - bakalárske a odborné vzdelanie v ekonomicých, turistických a opatrovateľských oblastiach. Atraktívne a moderné areály sú lokalizované v troch známych Austrálskych mestách Melbourne, Adelaide a Perth. Každé z týchto miest má svoje čaro ako i bohatú históriu.

Prečo si vybrať Cambride International College v Austrálii?

  • Vysoká kvalita vyučujúcich - dobrý učiteľ je základom kvalitného vzdelania
  • Malé triedy - aby sa každému študentovi, mohli vyučujúci adekvátne venovať
  • Možnosti rozvoja vzdelávania - postup alebo prechod v rámci jednotlivých oblastí
  • Podpora pri štúdii - hodiny nadobudnutia študijných zručností
  • Študentská rada - reprezentujú študentov, organizujú sociálne podujatia, ...

Melbourne

Druhé najväčšie mesto v Austrálii a takisto je to najjužnejšie mesto sveta, v ktorom žije viac ako milión obyvateľov.

Adelaide

Malé mesto neďaleko Vancouvru. Toto mesto je známe svojim nádherným hornatým prostredím a horskými rezortmi. V roku 2010 sa v tomto meste konali zimné olympijské hry, a preto je toto miesto vhodné pre študentov, ktorý by počas absolvovania jazykového kurzu aj radi robili zimné športy.

Perth

Najväčšie mesto Kanady, ležiace na východnej strane krajiny. Toronto je napriek svojej rozlohe a počtu obyvateľov veľmi bezpečné. Bohatá kultúra a medzinárodná populácia obyvateľstva dáva v tomto mieste priestor pre mnoho kultúrnych a iných voľno časových aktivít.

More in this category: « Kanada Južná Afrika »