Infolinka
+421 905 832 042

Anglicko

Clubclass

Jazyková škola Clubclass, začala svoje pôsobenie v Januári na Malte roku 1999 kedy bola prvý krát otvorená ich brána pre medzinárodných študentov. V priebehu pár rokov absolvovalo vyše 25 000 študentov, z viac ako 50 krajín sveta, jazykový pobyt v tejto škole. V roku 2011 sa riaditelia jazykovej školy, pre veľký záujem, rozhodli rozšíriť svoje pôsobenie do jednej z najkrajších metropolít Európy, Londýna.

Londýn je jedno z najpopulárnejších miest sveta. Miesto, ktoré by každý človek mal aspoň raz za život navštíviť. A hlavne je to vynikajúce miesto pre štúdium angličtiny. Štúdium jazyka tu neznamená len každodenné výučbu v škole. Zažijete tu pravú anglickú atmosféru, ktorá vám dodá toľko potrebnú motiváciu.

Inlingua, Cheltenham

Jazyková škola Inlingua v Anglickom Cheltenhame, bola založená v roku 1990. Počas tohto obdobia si dokázala vytvoriť vynikajúcu reputáciu za svoje vysokokvalitné výučbové metódy a širokú ponuku jednotlivých kurzov. Táto jazyková škola okrem iného ponúka aj množstvo zaujímavých business- obchodných kurzov v rôznych oblastiach pracovného zamerania.

Ovingdean Hall International Language College, Brighton

Ovingdean Hall International Language College je jazyková škola na juhu Anglicka v známom prímorskom meste Brighton. Hlavným cieľom tejto jazykovej školy je poskytnúť svojim študentom najlepšie vzdelanie a zážitok na jednom mieste, v jedinečnom campuse jazykovej školy. Areál jazykovej školy sa rozprestiera na rozľahlom mieste neďaleko centra mesta. Toto krásne prostredie v neuveriteľnej prírode poskytuje svojim študentom okrem modernej, novej školy aj množstvo priestoru na športové a iné voľno časové aktivity. (bazén, športové ihriská, knižnica, spoločenské miestnosti,...)

More in this category: « Írsko